Informacje  Gminna Biblioteka Publiczna w Białej - Katalog Księgozbioru

Zobacz filmiki na Youtube
Zobacz więcej...  "Lepiej grać niż ćpać" - pod takim hasłem został przeprowadzony tegoroczny Letni Turniej Gier Komputerowych w Łyskorni. Rozgrywki odbyły się w dniach 5-6 lipca w Gminnym Centrum Informacji w Łyskorni.

Zobacz więcej...  20 czerwca 2018 roku przy budynku Gminnego Centrum Informacji w Łyskorni miała miejsce olimpiada sportowa dla dzieci z tutejszego przedszkola.

Zobacz więcej...  13 czerwca 2018r. uczniowie klasy IV Publicznej Szkoły Podstawowej w Młynisku uczestniczyli w tegorocznej edycji Nocy Bibliotek...

Zobacz więcej...  W dniu 10 czerwca 2018 r. w Białej odbyły się Międzygminne Zawody Sportowo - Pożarnicze, w którym brały udział trzy gminy z powiatu wieluńskiego: Biała, Mokrsko i Skomlin.

Zobacz więcej...  10 czerwca 2018 r. w Biskupicach Oławskich odbył się VI Przegląd Zespołów Ludowych "Biskupicki Złoty Kłos". Z gminy Biała wzięły w nim udział dwa zespoły ludowe...

Zobacz więcej...   4 czerwca 2018 r. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białej z okazji Dnia Dziecka zorganizowała Dzień Sportu dla uczniów klas 1 – 3 Publicznej Szkoły Podstawowej.

Zobacz więcej...  W ramach zajęć realizowanych przez Uniwersytet Robotów, w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej w każdy poniedziałek po godzinie 17.00, spotykają się dzieci z terenu gminy Biała na zajęciach z robotyki i programowania.

Zobacz więcej...  W poniedziałkowe popołudnie, 28 maja 2018 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Białej odbyło się spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską. Czytelniczki miały okazję poznać osobiście autorkę ponad dwudziestu powieści, m.in. takich jak: "Bez przebaczenia", "Zakład o miłość", "W szponach szaleństwa" czy trylogii "Zakręty losu", "Szukaj mnie wśród lawendy" i wielu innych.

Zobacz więcej...  W poniedziałek 14 maja br. Wiesław Drabik ? autor ponad 200 bajeczek dla dzieci gościł w Bibliotece Publiczno-Szkolnej w Młynisku. W sptkaniu wzięli udział uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Młynisku wraz z nauczycielami.

Zobacz więcej...  9 maja 2018r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Białej odbyły się uroczyste obchody Dnia Bibliotekarza i Działacza Kultury. W spotkaniu uczestniczyły Panie pracujące obecnie w bibliotekach i instytucjach kultury znajdujących się na terenie gminy Biała...

Zobacz więcej...  7 maja 2018r. Gminną Bibliotekę Publiczną w Białej odwiedziły przedszkolaki z Białej i Łyskorni. Dzieci przybyły, aby obejrzeć przedstawienie teatralne pt. "Opowieści z teczki Profesora Książeczki" w wykonaniu aktorów z krakowskiego teatru MASKA.

Zobacz więcej...               © 2013 hobby_TOT all right reserved   


Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać. Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.