Informacje


  Gminna Biblioteka Publiczna w Białej - Katalog Księgozbioru

Zobacz filmiki na Youtube


 

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Gminne Centrum Informacji w Łyskorni zorganizowało warsztaty bożonarodzeniowe. W tym roku odbyły się one 13 grudnia. Kolejny już raz gościliśmy Panią Izabelę Lizurej - florystkę...

Zobacz więcej...  W dniu 17 grudnia 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej odbyła się Wieczerza Wigilijna Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Gminie Biała.  Na spotkanie przybyli włodarze Gminy Biała: Wójt Gminy Aleksander  Owczarek, Przewodnicząca Rady Gminy Barbara Pawełczyk...

Zobacz więcej...  Tradycyjnie jak co roku w Gminie Biała, 16 grudnia 2018 r. w sali OSP w Brzozie odbyła się Gminna Wieczerza Wigilijna. Była to Jubileuszowa bo 25 Gminna Wieczerza Wigilijna organizowana rokrocznie w innym sołectwie gminy.

Zobacz więcej...  Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia jest jednym z najpiękniejszych w roku. Gminna Biblioteka Publiczna w Białej i Biblioteka Publiczno - Szkolna w Młynisku zorganizowały w tym czasie warsztaty wykonywania stroików i lampionów.

Zobacz więcej...  1 i 2 grudnia 2018 r. w Sokolnikach odbył się 10. Powiatowy Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych...

Zobacz więcej...               © 2013 hobby_TOT all right reserved   


Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać. Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.