Informacje  Gminna Biblioteka Publiczna w Białej - Katalog Księgozbioru

Zobacz filmiki na Youtube
  9 maja 2018r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Białej odbyły się uroczyste obchody Dnia Bibliotekarza i Działacza Kultury. W spotkaniu uczestniczyły Panie pracujące obecnie w bibliotekach i instytucjach kultury znajdujących się na terenie gminy Biała...

Zobacz więcej...  7 maja 2018r. Gminną Bibliotekę Publiczną w Białej odwiedziły przedszkolaki z Białej i Łyskorni. Dzieci przybyły, aby obejrzeć przedstawienie teatralne pt. "Opowieści z teczki Profesora Książeczki" w wykonaniu aktorów z krakowskiego teatru MASKA.

Zobacz więcej...  Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej po raz drugi przystąpił do projektu ekologiczno – artystycznego pn. „Lokomotywą po wiedzę”, którego organizatorem jest Łódzki Dom Kultury. W ramach programu dzieci z 21 gmin województwa łódzkiego cyklicznie brały udział...

Zobacz więcej...  W dniu 15 kwietnia 2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Złoczewie odbył się XXVII Festiwal Piosenki - Złoczew 2018. W Festiwalu wzięło udział ponad 140 podmiotów wykonawczych. Festiwal ma zasięg ogólnopolski.

Zobacz więcej...  28 marca 2018 r. w BP-S w Młynisku odbyło się szczególne spotkanie. Dyrektor Donata Kostrzewa, p. Marzena Stanek wraz z najmłodszą grupą dzieci z miejscowego przedszkola odwiedziły bibliotekę.

Zobacz więcej...  W tym nietypowym dniu, który przypada 01 marca uczniowie klasy trzeciej PSP w Mlynisku wraz z wychowawczynią Renatą Trała rozpoczęli cykl spotkań czytelniczych poświęconych zdrowemu odżywianiu i prowadzeniu aktywnego stylu życia.

Zobacz więcej...  Nieodzownym elementem przygotowań do Świąt Wielkiej Nocy, stały się warsztaty prowadzone przez Panią Izę z Naszej Pracowni. Warszataty te, odbyły się 22 marca w Gminnym Centrum Informacji w Łyskorni.

Zobacz więcej...  Dnia 20 marca 2018 r. w Bibliotece Publiczno-Szkolnej w Mlynisku odbyły się warsztaty wielkanocne pod kierunkiem p. Agnieszki Furman. Uczestnicy zajęć - uczniowe klasy VI i VII szkoły podstawowej wykonali przepiękne, kolorowe palmy wielkanocne z wytłaczanek po jajkach.

Zobacz więcej...  Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z utęsknieniem czekają zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które należy przekazywać młodszym pokoleniom.

Zobacz więcej...  W dniu 16.03.2018 r., w piątek, w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu odbył się XIV Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Optymistycznej i Turystycznej, podczas którego na scenie MDK z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białej zaprezentowało się 8 wokalistów...

Zobacz więcej...  10 marca 2018 r. w Sali OSP w Wiktorowie mieszkanki gminy Biała wspólnie świętowały Gminny Dzień Kobiet pod hasłem "Dzień Kobiet, że Hej!!!".

Zobacz więcej...  17 lutego 2018 r. odbył się XI Konkurs Piosenki Poetyckiej w Wieluniu, którego organizatorem było II Liceum im. Janusza Korczaka w Wieluniu, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu i Starosta Powiatowy.

Zobacz więcej...(36kB)   14 lutego Bibliotekę Publiczno-Szkolną w Młynisku odwiedziła grupa 20 przedszkolaków, którym towarzyszyła pani H. Szczukiecka i pani. M. Stanek. Spotkanie rozpoczęło się krótką pogadanką o przypadających w tym dniu Walentynkach.

Zobacz więcej...  W czasie tegorocznych ferii w Bibliotece Publiczno - Szkolnej w Młynisku odbyły się zajęcia dla dzieci pod hasłem "Zimowe spotkania". Młodzi feriowicze wyczarowali piękne, zimowe krajobrazy z kół origami.

Zobacz więcej...  8 lutego 2018 r. w sali OSP w Brzozie odbył się III Zimowy Turniej Szachowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizatorami Turnieju byli wspólnie ...

Zobacz więcej...  W Bibliotece Publiczno - Szkolnej w Młynisku odbył się konkurs czytelniczy pod hasłem "Astrid Lindgren i Pipi Pończoszanka".
W konkursie wzięła udział klasa IV szkoły podstawowej.

Zobacz więcej...               © 2013 hobby_TOT all right reserved   


Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać. Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.