Informacje  Gminna Biblioteka Publiczna w Białej - Katalog Księgozbioru

Zobacz filmiki na Youtube

  W czasie tegorocznych ferii w Bibliotece Publiczno - Szkolnej w Młynisku odbyły się zajęcia dla dzieci pod hasłem "Zimowe spotkania". Młodzi feriowicze wyczarowali piękne, zimowe krajobrazy z kół origami.

Zobacz więcej...  8 lutego 2018 r. w sali OSP w Brzozie odbył się III Zimowy Turniej Szachowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizatorami Turnieju byli wspólnie ...

Zobacz więcej...  W Bibliotece Publiczno - Szkolnej w Młynisku odbył się konkurs czytelniczy pod hasłem "Astrid Lindgren i Pipi Pończoszanka".
W konkursie wzięła udział klasa IV szkoły podstawowej.

Zobacz więcej...  Kolejną formą spędzania czasu wolnego podczas tegorocznych ferii zimowych w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej były "Warsztaty gry na bębnach afrykańskich". Zajęcia prowadzone przez absolwenta Akademii Muzycznej - Szymona Kokocińskiego...

Zobacz więcej...  Dnia 31 stycznia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej czekały na dzieci nie lada atrakcje. W samo południe młodzi ludzie oczekiwali na przyjazd Kina Sferycznego.

Zobacz więcej...  Ferie zimowe 2018 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej rozpoczęły zajęcia z Robotyki i Programowania, które odbyły się we wtorek 30 stycznia 2018 roku.

Zobacz więcej...  W piątek, 9 lutego 2018 r. od godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej koncertowali młodzi, uzdolnieni muzycznie ludzie...

Zobacz więcej...  Już po feriach zimowych, ale że były to udane ferie, wystarczy zobaczyć plakaty z tegoroczną ofertą programową!

Zobacz więcej...  Luty w Gminnym Centrum Informacji w Łyskorni rozpoczął się emocjonująco. W dniach 1-2 lutego został przeprowadzony Zimowy Turniej Gier Komputerowych dla Młodzieży. W zawodach wzieło udział 30 uczestników...

Zobacz więcej...  28 stycznia 2018 r. w niedzielę po mszy o godz. 16.00 w kościele parafialnym w Białej odbył się Koncert Kolęd, w którym wystąpili wokaliści i instrumentaliści z Sekcji Muzycznej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białej.

Zobacz więcej...  W dniach 20-21 stycznia 2018 roku w Pajęcznie obył się IV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek. Jego organizatorem była Parafia Narodzenia Pańskiego, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w ...

Zobacz więcej...  Dnia 25 stycznia 2018 roku w godzinach przedpołudniowych w Gminnym Centrum Informacji w Łyskorni miał miejsce Bal Karnawałowy połączony z Dniem Babci i Dziadka.

Zobacz więcej...  16 stycznia 2018 r. w Kępińskim Ośrodku Kultury odbył się kolejny konkurs wokalny "Kępińskie Kolędowanie", podczas którego Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej reprezentowała Paulina Jarząb.

Zobacz więcej...               © 2013 hobby_TOT all right reserved   


Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać. Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.